Wykorzystując doświadczenie w branży hotelarskiej, turystycznej oraz informatycznej, w 2008 roku rozpoczęliśmy tworzenie najnowocześniejszego na rynku systemu do zarządzania recepcją w pensjonatach, kwaterach prywatnych, domach wczasowych, ośrodkach wypoczynkowych, motelach, hotelach, schroniskach i innych obiektach noclegowych.

Wprowadziliśmy unikatową na rynku abonamentową formę rozliczania się za korzystanie z systemu, szczególnie korzystną dla obiektów sezonowych. Obiekt korzysta z systemu przez cały rok, a płaci abonament tylko np. w 2-3 miesiącach sezonu, kiedy realnie przyjmuje gości.

MrBooker SYSTEM pozwala na automatyzację czynności recepcji, a co za tym idzie powoduje duże oszczędności czasu pracy recepcjonistów czy właściciela obiektu. Szereg automatycznie generowanych szablonów e-maili, pozwala za pomocą kilku kliknięć, na bardzo szybkie udzielenie odpowiedzi na dziesiątki zapytań e-mailowych o dostpność, wysłanie gościom potwierdzeń rezerwacji czy potwierdzeń otrzymania płatności wraz z całym rozliczeniem rezerwacji.
MrBooker potrafi samoczynnie, bez ingerencji pracownika recepcji wysyłać e-maile z informacją przed pobytem (np. informacje o możliwych godzinach zameldowania, mapą dojazdu i pozostałym rozliczeniem), a także podziękowanie po pobycie i zaproszenie do kolejnych rezerwacji.

System został zaprojektowany w taki sposób, aby potrafiły w nim bezproblemowo pracować nawet osoby nie posiadające zbyt dużej wiedzy na temat obsługi komputera.

mrBooker system:

  • to najwygodniejszy w Polsce system do obsługi recepcji w obiektach noclegowych
  • idealny dla kwater prywatnych, domów wczasowych, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, schronisk, moteli, hoteli, apartamentów i in.
  • ułatwia kontrolowanie grafiku rezerwacji, meldunków, płatności i in.
  • oszczędza czas recepcji i właściciela obiektu dzięki pracy z szablonami e-maili generowanymi na podstawie rezerwacji
  • pozwala na proste i szybkie(!) odpisywanie na dziesiątki zapytań e-mailowych o dostępność
  • zastępuje bardzo drogie i trudne w obsłudze systemy rezerwacyjne

KONTAKT:

mrBooker SYSTEM
e-mail: biuro@mrBooker.pl
http://www.mrBooker.pl

KONTO BANKOWE:

Odbiorca: 1000 MIAST
Bank: PKO BP SA (Inteligo)
Numer konta: 50 1020 5558 1111 1272 5020 0743

26 lat firmy

Firma powstała w 1998 roku.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i korzystanie z naszych usług przez ostatnie 26 lat.

Siedziba firmy

Pl. Grodnicki 1

70-210 Szczecin

NIP: 955-189-66-75

REGON: 811690936

BDO: 000550729

plansza_pfr_zmn2

Copyright | 1000 MIAST Szczecin | © All Rights Reserved